Смілянський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» Смілянської міської ради Черкаської області

Адреса:

вул. Кармелюка, 38, м. Сміла

Телефон:

super_nvk15@ukr.net

Веб-сайт:

Директор:

Бобришова Любов Володимирівна

У закладі навчається 266 учнів та 75 вихованців дошкільного відділення.

Кількість класів:  11

Кількість груп дошкільного відділення: 4

Працює 26 учителів та 6 вихователів дошкільного відділення, із них:

13 – мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“;

5 – „спеціаліст першої категорії“;

3 – „спеціаліст другої категорії“;

11 – „спеціаліст” (з них 2 – молоді вчителі);

5 вчителів мають педзвання „учитель-методист“;

2 вчителів мають педагогічне звання „старший вчитель“;

1 – нагорожений знаком „Відмінник освіти України“;

1 вчитель має державне звання «Заслужений вчитель України».

У НВК №15 працюють практичний психолог, соціальний педагог,  1 медична сестра,  18 осіб обслуговуючого персоналу.

Кількість класних кімнат –  11, навчальних кабінетів – 9, площа земельної ділянки – 3440 га.

Працює котельня (два газові котли та один твердопаливний).

У закладі освіти діє спортзал, 2 спортивних майданчики, методичний кабінет, кімната психологічного розвантаження, кабінет медичної сестри, актова зала, бібліотека, історичний музей та музей культури українського побуту, музична зала, 5 кімнат відпочинку та 5 ігрових кімнат.

Навчальні кабінети, учительська, методичний кабінет, бібліотека забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням, підключені до мережі INTERNET.

НВК №15 активно впроваджує елементи козацької педагогіки в навчальний процес. Учні закладу є щорічними переможцями зльоту «Козацький фарватер» та міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

У 2017-2018 навчальному році переможцями предметних олімпіад ІІ (міського) етапу стали 6 учнів, ІІІ (обласного) – 2.

За підсумками щорічних предметних конкурсів з англійської мови «Puzzle», з природничих предметів «Колосок», українознавчого «Соняшник», із зарубіжної літератури «Sunflower», математичного «Кенгуру» та інформаційного «Бобер» в 2017-2018 навчальному році 150 учнів закладу стали переможцями та лауреатами.

Третій рік поспіль учні закладу стають переможцями Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії», організовуваної Національним університетом «Острозька академія».

Педагоги закладу є неодноразовими переможцями міського етапу конкурсу «Вчитель року» з біології, математики, предмету «Захист Вітчизни» та з української мови. В 2012 році вчитель біології стала переможцем обласного та Всеукраїнського етапів конкурсу «Вчитель року» в номінації «Біологія». В 2018 році вчитель закладу стала абсолютним переможцем ХІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».

Щорічно вчителі закладу є лауреатами освітянської виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини», учасниками освітянських заходів EdCamp, EdLab, фестивалів та конференцій.

Учителі НВК №15 є співавторами сучасних науково-методичних посібників з географії, початкової освіти, математики, інформатики, української мови та літератури, освітнього менеджменту. Загальна кількість друкованої продукції за період 2012-2018 роки складає 79 публікацій.