Вас вітає Школа-родина №15!

НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів №15"

Черкаська область
місто Сміла
вул.Кармелюка, 38

(04733)2-80-00
Директор: Шевченко Вікторія Миколаївна
Режим роботи закладу: 7.30 - 18.00
super_nvk15@ukr.net

МРІЙТЕ, ПРАГНІТЬ, ДОСЯГАЙТЕ!

ПОРЯДОК  ЗАРАХУВАННЯ

ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ

Зарахування та переведення.pdf

2rozyasnennya-do-poryadku-zarakhuvannya.pdf

ТЕРИТОРІЯ

ОБСЛУГОГУВАННЯ

Територія обслуговування закладу.doc

Умови доступності закладу

для дітей та учнів з особливими потребами перебувають у стадії створення.

Є пандус з центральної сторони входу в школу. Планується переобладнання туалетів для дітей з особливими потребами у 2022 році.

Всі сходові марші закладу обладнано спеціальними маркерами та інформаторами.

ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ

Структура упраління ЗО.doc

КАДРОВИЙ СКЛАД ЗАКЛАДУ

Кадровий склад педагогів 2021-2022.doc (116224)

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ

Правила внутрішнього розпорядку.doc

ВАКАНСІЇ

Станом на 01.09.2021 в закладі відсутні вакантні посади

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ

Матеріально-технічна база ЗО.pdf

МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Мова освітнього процесу - українська.

В 1 - 9 класах вивчається іноземна мова (англійська) відповідно до Держстандартів.

СТРУКТУРА НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ЛІЦЕНЗОВАНИЙ ОБСЯГ ЗАКЛАДУ - 435 осіб (75 - дошкільний підрозділ, 360 - школа)

ФАКТИЧНА КІЛЬКІСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.

У школі станом на 01.09.2021 року навчається 268 дітей: 83 учнів початкових класів, 130 учнів 5-9 класів та 55 вихованців дошкільного відділення (3 групи).

На початок 2021-2022 н.р. якісний склад педагогічного колективу без сумісників становить за кваліфікаційними категоріями:

Спеціаліст 11 тарифного розряду – 5, що складає 19%

Спеціаліст – 2, що складає 7,6 %.

Спеціаліст ІІ категорії – 5, що складає 19%

Спеціаліст І категорії – 3, що становить 11,5%

Спеціаліст вищої категорії – 11, що становить 42,3%.

За педагогічними званнями:

Старший вчитель – 4, що становить 15,4%

Вчитель-методист – 2, що становить 7,6%

Смілянська школа-родина №15 стала другим закладом в місті, який виграв конкурсний відбір учасників третьої хвилі Всеукраїнського екологічного проєкту «ZERO WASTE SCHOOL» благодійного фонду KlitschkoFoundation, що спрямований на втілення локальних заходів щодо формування культури сортування сміття. У нагороду заклад отримав прес для виробів з пластику. Територія мікрорайону завдяки цьому поступово звільняється від пластикових пляшок.

Учні нашого закладу стали призерами міського етапу предметних олімпіад, конкурсу ім. Т. Шевченко. Переможцями конкурсів читців «Поетична скарбниця Смілянщини» у номінації «Ліричні твори»,  “Великого Шевченка слово незабутнє…”, обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка».

Дві команди учнів та вчителів у квітні 2021 р. були активними учасниками Всеукраїнського проекту «Спільно Сильно: Шкільний день активізму». Результатом стало створення волейбольного майданчику як зони активного відпочинку та проведення благодійної акції для людей похилого віку, що проживають у мікрорайоні закладу.

У травні 2021 р. рій «Боривітер» посів ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської дитячо-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Впродовж навчального року учні закладу результативно виступали на міських та обласних спортивних змаганнях з хортингу та карате-до.

Учні школи є учасниками та переможцями конкурсів «Патріот», «Колосок», «Кенгуру», «Бобер», «Соняшник», «Sunflover» тощо.

Лідери учнівського самоврядування долучились до парламентської просвіти і стали учасниками національних парламентських уроків у листопаді 2020 та травні 2021 рр.

Вчителі нашого закладу продовжили роботу в обласних творчих групах, результатом роботи вчителів початкових класів є створена серія відеоуроків з української мови для дистанційного навчання, які розміщені на сайті ЧОІПОПП.

В конкурсі "Кращий   кабінет   початкових  класів  ЗСО/ЗЗСО" – 2021 від «ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ» Кузьменко С.С. посіла 4 місце, а Брежата О.М. ІІІ місце. Даушкіна А.В. в конкурсі "Кращий   кабінет біології  ЗСО/ЗЗСО" – 2021 від «ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ» виборола ІІІ місце.

У VI Всеукраїнський інтернет-конкурс «Учитель року-2021» за версією науково-популярного природничого журналу «КОЛОСОК», номінація «Географія» (Учитель Популяризатор/Учитель-Ерудит), ввійшла в 15 найкращих вчителів, серед них є вчитель географії Даушкіна А.В.