Вас вітає Школа-родина №15!

НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів №15"

Черкаська область
місто Сміла
вул.Кармелюка, 38

(04733)2-80-00
Директор: Бобришова Любов Володимирівна
Режим роботи закладу: 7.30 - 18.00
super_nvk15@ukr.net

МРІЙТЕ, ПРАГНІТЬ, ДОСЯГАЙТЕ!

ПОРЯДОК  ЗАРАХУВАННЯ

ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ

Зарахування та переведення.pdf

2rozyasnennya-do-poryadku-zarakhuvannya.pdf

ТЕРИТОРІЯ

ОБСЛУГОГУВАННЯ

Територія обслуговування закладу.doc

Умови доступності закладу

для дітей та учнів з особливими потребами перебувають у стадії створення.

Є пандус з центральної сторони входу в школу. Планується переобладнання туалетів для дітей з особливими потребами у 2022 році.

Всі сходові марші закладу обладнано спеціальними маркерами та інформаторами.

ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ

Структура упраління ЗО.doc

КАДРОВИЙ СКЛАД ЗАКЛАДУ

Кадровий склад педагогів 2019-2020.doc

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ

Правила внутрішнього розпорядку.doc

ВАКАНСІЇ

Станом на 01.07.2020 в закладі відсутні вакантні посади

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ

Матеріально-технічна база ЗО.pdf

МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Мова освітнього процесу - українська.

В 1 - 11 класах вивчається іноземна мова (англійська) відповідно до Держстандартів.

СТРУКТУРА НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ЛІЦЕНЗОВАНИЙ ОБСЯГ ЗАКЛАДУ - 435 осіб (75 - дошкільний підрозділ, 360 - школа)

ФАКТИЧНА КІЛЬКІСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.

У школі станом на 31.05.2020 року навчається 301 дитина: 226 учнів (10 класів) та 75 вихованців дошкільного відділення (4 групи).

На кінець 2019-2020 н.р. якісний склад педагогічного колективу без сумісників становить за кваліфікаційними категоріями:

Спеціаліст 11 тарифного розряду – 5, що складає 17%

Спеціаліст – 1, що складає 3,4 %.

Спеціаліст ІІ категорії – 5, що складає 17%

Спеціаліст І категорії – 3, що становить 10,3%

Спеціаліст вищої категорії – 14, що становить 48%.

За педагогічними званнями:

Старший вчитель – 4, що становить 14%

Вчитель-методист – 5, що становить 17%

Відмінник освіти України – 1, що становить 3,4%

Заслужений вчитель України – 1, що становить 3,4%

7 учнів (41% від загальної кількості учасників ІІ етапу олімпіад та 5,5% від кількості учнів 6 – 11 класів) стали призерами міських олімпіад:

• з української мови (Зайва Юлія – ІІ місце, 9 клас, вч.Дудник А.Я.);
  • з історії (Зайва Юлія – ІІІ місце, 9 клас; вчитель Нестропа Т.Б.);
  • з екології (Скорик Віталій – ІІІ місце, 11 клас; вчитель Криворучко М.В.);
  • з біології (Бочарніков Олег – ІІ місце, 8 клас; Ковтун Станіслав – ІІІ місце; Скорик Віталій – ІІІ місце; вчитель Криворучко М.В.);
  • з трудового навчання (Любенко Валерія – І місце; вчитель Діхтяр В.П.).

В ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад взяла участь учениця 9 класу Зайва Юлія (вчитель Дудник А.Я.) та учениця 8 класу Любенко Валерія (вчитель Діхтяр В.П.).

В обласному етапі Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика учениця 9 класу Зайва Юлія виборола ІІІ місце (вчитель Дудник А.Я.) та представляла місто на Всеукраїнському конкурсі.

В міському етапі конкурсу «Алея правових знань» учні закладу Теренник Надія та Зайва Юлія стали лауреатами (ІІ та І місце відповідно). В обласному конкурсі “Подорож по алеї правових знань”, що проводився службою у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації, друге місце посіла Зайва Юлія Вікторівна, учениця 9 класу (вчитель Нестропа Т.Б.).

Команда учнів закладу «Бумеранг» (керівники – заступник директора з ВР Бойко М.Г. та педагог-організатор Сидоренко Ю.М.) вибороли ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «земля – наш спільний дім» та отримали грамоту Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.

Вчитель образотворчого мистецтва Мачульська О.М. та вчитель хімії Лисюк М.О. стали лауреатами (ІІІ місце) ІІ зонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2020» та представляли місто на обласному етапі конкурсу. Вчитель початкових класів Кузьменко С.С. виборола ІІ місце у номінації «Початкова освіта».

Наш заклад в 2019-2020 навчальному році став учасником міжнародного проєкту "Безпека в школі", який передбачає безкоштовне навчання педагогів та батьківської громади навичкам екстреної серцево-легеневої реанімації дорослих, підлітків та немовлят. Програма реалізувалася за підтримки канадських донорів — Canada-Ukraine Foundation та Huculak Foundation.

Смілянська Школа-родина №15 стала другим закладом в місті, який виграв конкурсний відбір учасників третьої хвилі Всеукраїнського екологічного проєкту «ZERO WASTE SCHOOL» благодійного фонду KlitschkoFoundation, що спрямований на втілення локальних заходів щодо формування культури сортування сміття. У зв’язку з карантинними обмеженнями проєкт вперше стартував онлайн. Команда закладу «EcoTerra» у складі заступника директора з навчально-виховної роботи Мар’яни Криворучко, вчителя географії та економіки Анни Даушкіної, учнів Олега Бочарнікова та Євгенії Олійник активно долучилася до роботи в проєкті.

24 червня 2020 року відбулася підсумкова національна онлайн-конференція Міжнародної програмі Європейського центру ім.Вергеланда «Демократична школа: програма підтримки освітніх реформ в Україні» за участю в.о.міністра освіти і науки України Любомири Мандзій та посла Норвегії в Україні Уле Т.Хорпестада для 60-ти українських шкіл-учасниць програми, зокрема і для Смілянського навчально-виховного комплексу №15, яки є цьогорічним випускником програми.