Зміни, яких ми прагнемо

29.11.2019 13:32

Варто тільки повірити, що ви можете – і ви вже на півдороги до цілі. Саме ці слова стали лейтмотивом чергової зустрічі колективу Смілянської школи-родини №15 та тренерів програми «ДШ» Ольги Дацко та Кирила Єкимова. Час від часу паралельно з марафонським забігом щоденних справ потрібно призупинитись і озирнутися назад. За кілька місяців реалізації плану демократичних змін зроблено (і не зроблено) безліч корисних справ, які складаються в мозаїку шкільного життя. Працюючи командою все одно часто бачиш вже пророблене під кутом лише власного досвіду, тому тренерська допомога в створенні цілісної картини змін у школі була дуже потрібною. Діти, вчителі та батьки, відповідаючи на одні й ті ж питання тренерів, розкривали різні аспекти діяльності та оцінювали події у відповідності до особистих цінностей. Вагомий результат нашої роботи – відчути баланс участі кожного у спільній справі, коли кожна ідея чи справа – це маленька деталь, без якої поступ буде неможливим. Класно, коли ми віримо в себе, але віра в НАС є справді рушійною.