Всеукраїнський місячник бібліотек

07.11.2019 11:39

З 1 жовтня у школі проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. До місячника був розроблений план заходів на тему: «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». У бібліотеці оформлено книжкові виставки: «Читати українською модно»,тематичну полицю до Дня українського козацтва «Через віки і відстані», новинки літератури «Книжкова алея». Започаткована благодійна акція: «Книга в дарунок бібліотеці». Учні та вчителі подарували 45 книг. У фотокросі  «Моє хобі - читання» взяли участь учні 3 – 8-х класів. Бліц – турнір «Чи уважний ти читач?» визначив переможців учнів 5 класу: Темченко М., Теренник Д., Кулинича А., Дунічевського Р., Лазовську С., Богатирьову Н. Шкільний бібліотекар провела екскурсію для учнів 1 класу «Подорож  у читай - місто». Також діти мали можливість подивитися цікаві книжечки. Учні 2 – 11класів прорекламували улюблені книги «Таємничий світ у книгах» на дверях класних кімнат. Захід з елементами театралізації «Про подвиги, про доблесть і про славу» ознайомив учнів 3 класу про діяльність  видатних гетьманів України Богдана Хмельницького та Івана Мазепу, іменами  яких названі вулиці мікрорайону Мала Яблунівка. Інтерактивний скраббукінг «Від книги – до творчості» зібрав учнів, які люблять робити поробки. Цього разу учні виготовляли листівки. До 75 – річниці з дня визволення України від німецьких загарбників з учнями 8 класу проведено історичну панораму «А пам'ять священна». Діти дізналися про тяжкі бої за Україну на Лівобережжі, форсування Дніпра та бої на Правобережжі. Демонструвалися відеоролики тих подій та звучали військові пісні. Для ознайомлення читачів з літературою на різну тематику виготовлено буклети «Бібліотека - читачу».