Відкриття Класу Безпеки

31.08.2023 14:22
31 серпня у Смілянському НВК №15 відкрили “Клас безпеки”, в якому представлені зони із мінної та пожежної безпеки, домедичної допомоги, безпека на дорозі.
З нагоди дня відкриття до нас завітали інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям ЧРУ ГУ ДСНС України в Черкаській області Харченко Юлія Олександрівна та Пархоменко Юрій Миколайович, фахівець із цивільного захисту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.
Унікальність класу в тому, що він наповнений тематичними макетами та наочними матеріалами, що дозволить урізноманітнити отримання дітьми знань з безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та при виникнення пожежі в будинку.
Також школярі матимуть змогу практично відпрацьовувати методи домедичної допомоги та засвоїти правила дорожнього руху. Все це дозволить дітям здобувати більш поглиблені знання з правил поведінки у різних надзвичайних ситуаціях.

Возможно, это изображение 19 человек, игрушка, больница и текст