Уроки права у Верховній Раді

10.12.2019 15:26

В рамках реалізації освітнього проекту "Урок з прав людини в стінах Верховної Ради", організованого освітнім центром Верховної Ради України, учні шкіл України мають можливість відвідати ВР та побувати в епіцентрі політичного життя країни.

Символічно, що в переддень 10 грудня, коли вся світова спільнота відзначає Міжнародний день прав людини, учнівське самоврядування Смілянської школи-родини №15 та ініціативна група вчителів Нестропи Т.Б. та Сидоренко Ю.М. стали учасниками заходу. Учні долучилися до роботи законодавчого органу України Верховної Ради. Екскурсовод провела з учнями інтерактивний урок, приурочених Загальній декларації прав людини. Учням були не лише слухачами, а й активними учасникам: будувати дерево прав, брали участь у симуляційній грі, розв'язували правові ситуації, дискутували. Позитивний настрій, професійна компетентність організаторів підкорили серця учнів.

Діти поглибили свої знання із правознавства, поблукали коридорами Верховної Ради та зробили фото на фоні відомої картини О.Г. Куликова "Державотворення". «Це справжні уроки життя і все сприймається по-іншому, реалістично», - висловилися діти.

«Надихаюча, мотиваційна подорож», - зробити висновок вчителі. Отже, попереду – нові незвідані маршрути…