Тиждень національних традицій

24.01.2020 10:06

Відповідно до річного плану закладу, графіку внутрішкільного контролю  з 16 по 26 грудня 2019 року в школі проходила декада національних традицій згідно окремого плану, розробленого вчителями української мови та літератури Андрійчук О.В. та Діхтяр В.П.

Згідно плану проведення даного заходу було оформлено вчителями Андрійчук О.В. та Діхтяр В.П. дошку оголошень тематичною композицією «Українські національні свята зимового циклу».

Учні 1-4 класів підготували галерею традиції на тему: «Пори року та народні свята».

Усі класи прикрасили свої класні кімнати до Нового року та провели виховний захід: «Новий рік настає – радість нам усім несе», а також оформили двері класів до свята: «Родина-FEST International».

Учитель Андрійчук О.В. провела конкурс «Найкращий знавець свят зимового циклу», переможцем якого стала Тараненко М., учениця восьмого класу.

Учитель Зірник К. М. разом із учнями 3 класу провели для початкових класів чудове свято «Сонцесяйне Калита до нас в гості завіта».

Педогог-організатор Сидоренко Ю. М. та учнівське самоврядування провели квест «Назустріч новорічним пригодам», а також підготували скриньку для листів Святому Миколаю.

Бібліотекар школи Гладка О. М. оформила книжкову виставку на тему: «Духовна криниця українських традицій».

Діхтяр В. П. підготувала для учнів 5-6 класів майстер-клас «Загадковий світ сніжинок». Найкраще виготовили сніжинки такі учні: Темченко М., Лазовська О., Богатирьова А., Гальченко Є., Міщенко О., Артеменко Г., Норенко Я., Семчук Е., Чайка А., Подмарьова А.

Учителі Кузьменко С.С. та Чеп О.І. організували майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас для своїх учнів. Діти із захопленням виготовляли до Святого Миколая чарівні чобітки.

Учні 6 класу разом із класним керівником Даушкіною А.В. оформили карту «Кулінарно - різдвяна географія».

Протягом тижня з 16.12.2019 по 20.12.2019 на перервах звучали українські щедрівки. Підводячи підсумки «Тижня національних традицій» учителі Андрійчук О.В. та Діхтяр В.П. нагородили переможців грамотами