Симуляційні ігри на фізичній культурі

03.03.2020 08:27

Гра - один із способів пізнати себе, інших та навколишній світ. Через гру у дітей можна формувати компетентності, які будуть їм корисні і в дорослому житті. А також,у розумінні більшості, гра - це суперництво, змагання, такий собі двобій, де є переможці та переможені.

Cьогодні учні 4 та 5 класу отримали завдання: відродити державу. А для цього потрібно було застосувати критичне мислення, емпатію, вміння співпрацювати, проявити лідерські та організаторські здібності. І незважаючи на перешкоди та випробування, учні досягли мети: знайшли скарби нації і відродили державу. В сьогоднішній грі не було переможців та переможених, були позитивні емоції та впевненість, що всі поставленні завдання будуть виконані.