Робота учнівського самоврядування - успішний старт

07.10.2020 12:36
Плануємо, пропонуємо, діємо
Учнівське самоврядування у нашій школі - це доросле і серйозне життя, це активна життєва позиція, це можливість проявити свої здібності та навчитися бути лідером. Тому нам потрібно розвивати уміння жити серед людей, створювати позитивне виховне середовище, в якому є місце для кожної ДИТИНИ, для кожної ідеї.
7 жовтня відбулося засідання учнівського активу. Затвердили новий склад учнівського самоврядування Демократична країна "ТЕМП", розглянули план роботи учнівського самоврядування на 2020-2021 навчальний рік. Вирішили реалізувати свої плани, об'єднати спільні ідеї в одну, тому що ми команда однодумців, щирих і вірних друзів. Цікаво та продуктивно була проведена вправа "Дерево ідей", на кольорових стікерах діти писали свої лідерські здібності, свої пропозиції клеїли на "Дерево ідей".
На завершення засідання Президент школи, Трикоз Анна, подякувала всім за плідну співпрацю та вручила буклети "Пам'ятка про діяльність учнівського самоврядування.