Підкорюємо конкурс "Подорож по алеї правових знань"

29.11.2019 13:47

ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ "ПОДОРОЖ ПО АЛЕЇ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ"
20 листопада 2019 року в м. Черкаси відбувся обласний конкурс “Подорож по алеї правових знань”, приурочений до 30 річчя Конвенції ООН про права дитини. Конкурс проводився службою у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації. Метою конкурсу є закріплення правових знань положень Конвенції ООН.
Участь у конкурсі взяли учні 9-11 класів загальноосвітніх закладів області, переможці відповідних міських та районних конкурсів.

Друге місце в обласному конкурсі посіла Зайва Юлія Вікторівна, учениця 9 класу Смілянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 15».

Адміністрація та педагоги щиро дякують педагогу навчального закладу Нестропі Тамарі Борисівні за підготовку учениці.