Новорічно-педагогічні зустрічі

19.12.2019 11:03

Колектив Смілянської школи-родини №15 відвідав Фестиваль педагогічних ідей, який організувала компанія «Академія Талановитих Керівників» в Національному університеті ім.М.Драгоманова. Щорічно ця феєрична подія об’єднує освітян зі всієї України. Про масштабність події свідчить широка географія спікерів та учасників – від Луганська до Львова. Кожен педагог мав змогу обрати 6 майстер-класів з 30 запропонованих та долучитися до інтерактивних тренінгів з науковцями, викладачами, психологами, коучами, тренерами, керівниками освітніх закладів, засновниками дитячих організацій та практикуючими педагогами.

Група учасників Смілянської школи-родини №15 охоплювала вихователів, музичних керівників, вчителів початкової та середньої ланки школи, психологів та соціальних педагогів, представників адміністрації. Учасників зацікавили тренінги з практик уважності як основи розвитку навичок 4К, розвитку емоційного інтелекту, ефективного планування, раннього розвитку англійською мовою, проблем мотивації дитини до навчання. Вчителі математики та інформатики відвідали сесії щодо гейміфікації навчального процесу, візуалізації проєкту у смартфоні. Вагому частину заходів становили тренінги з музичного виховання дошкільників – пальчикові ігри, музична логоритміка. Психологічний практикум з просування особистого бренду та комунікації у кадровій роботі були цікавими для адміністраторів.

Командна робота вчителів та вихователів сприяла професійному самоудосконаленню та націлила на подальші звершення.

Прес-центр НВК №15