Крокуємо до демократичної школи

17.10.2019 08:46

Ковтком свіжого повітря стала чергова зустріч з тренерами програми "Демократична Школа" Olga Datsko та Кирилом Єкимовим в Смілянській Школі-родині №15. Крокуючи дорогою змін відповідно до свого плану дій часто потрібен об'єктивний погляд професіоналів, що спрямує зусилля команди в єдине русло. Наші учні та педагоги розуміли, що робота в унісон є пріоритетом для досягнення цілей, тому був сформований запит для тренерів: Як налагодити партнерські відносини та шляхи ефективної комунікації для реалізації загальношкільних проєктів? Саме ця тема сьогодні об'єднала ініціативну групу на спільному тренінгу, який допоміг розпізнати нагальні проблеми у налагодженні співпраці, так і можливі способи їх вирішення. Особливу увагу тренери приділили проєктній технології та SMART-індикаторам аналізу цілей загальношкільних проєктів. Практична частина тренінгу навчила покроковому плануванню та показала важливість постійної комунікації для досягнення домовленостей в кожній справі. Очікування справдилися, адже учні раділи новому партнерському формату взаємодії з вчителями, а вчителі впевнилися у готовності дітей стати рушійною силою змін у своїй школі.