Козацький фарватер - 2019

08.10.2019 16:05

Суботнім ранком 5 жовтня 2019 року дитячий оздоровчий центр «Дахнівська Січ» наповнився дитячими голосами. Так розпочинався черговий осінній VІІІ Зліт юнацьких організацій національно – патріотичного спрямування «Козацький фарватер». Цей захід приурочений до Дня українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та до Дня Захисника України, яке покликане згуртувати всіх патріотів нашої держави навколо національних святинь та сприяти національно-патріотичному вихованню молоді.

Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» вже у восьме взяв участь у зльоті. Цього року у заході взяли участь аж дві команди. Команда «Боривітер», до складу якої увійшли учні 8 – 11 класів, а саме: ройовий Дзюбан Максим (11 кл.), Апілат Євген (11 кл.), Лукіян Володимир (11 кл.), Козаченко Марія (11 кл.), Дроздова Ольга (9 кл.), Богуславець Анна (9 клас), Поліщук Станіслав (9 кл.), Дахно Роман (8 клас). Була сформована ще команда з юних, розумних, моторних та активних учнів 7 – 9 класів під назвою «ЮРМА» – це ройова Зайва Юлія (9 кл.), Теренник Вікторія (9 кл.), Звіряка Лідія (9 кл.), Нагорнюк Артем (8 кл.), Пугач Анастасія (7 кл.), Мазур Назар (7 кл.), Король Анастасія (7 кл.) та Король Нікіта (7 кл.).

Учасникам заходу будо запропоновано взяти участь у 4 змаганнях:  стрільба з пневматичної гвинтівки, смуга перешкод, силові вправи (хлопці – підтягування, дівчата – віджимання) та інтелектуальне (знання з історії України). Також відбулися навчальні лекції з історії України  та  майстер-класи  по приготуванню козацької їжі (сніданок, обід, вечеря).

Команди у змаганнях вибороли заслужені перемоги, продемонструвавши згуртованість та вміння працювати в команді.

• Силові вправи
  •  І місце «Боривітер», найкращими були Лукія Володимир та Дроздова Ольга;
  •  ІІІ місце «ЮРМА», найкращими були Зайва Юлія та Король Нікіта.
  • Смуга перешкод (командна робота)
  • І місце «Боривітер»;
  • ІІІ місце «ЮРМА».
  • Стрільба з пневматичної гвинтівки
  •  І місце «Боривітер», найкращим був Дзюбан Максим;
  •  ІІ місце «ЮРМА», найкращою була Теренник Вікторія.
  • Інтелектуальне змагання (командна робота)
  •  ІІ місце «ЮРМА»;
  •  ІІІ місце «Боривітер».

Завершився табір наступного дня (6 жовтня) урочистим шикуванням та відзначенням учасників заходу нагородами. Юнаки і юначки, після проведених в осінньому лісі випробувань та відпочинку, залишились наповненими новими враженнями.