08.11.2019 14:12

8 листопада 2019 року в навчально-виховному комплексі №15 відбувся І етап конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика. Крім традиційного конкурсного уроку в закладі протягом дня було проведено ряд заходів з метою популяризації рідної мови.

Учні 1-2 класу (кл.керівники Брежата О.М. та Кузьменко С.С.) провели кольоровий квест «Червоний колір українського слова».

Учні 3 – 4 класу (кл.керівники Чеп О.І., Зірник К.М.) провели фестиваль рідного слова «Я розмовляю українською!».

П’ятикласники (вчитель Діхтяр В.П.) стали учасниками мовного БУМу «Веселково, кольорово виргає вкраїнська мова!».

Учні 6 – 7 класів для вихованців дошкільного відділення провели захід «Мова – це віконце, через яке людина бачить світ».

Учні 8 – 11 класів разом з вчителем української мови Дудник А.Я., вчителями закладу долучилися до радіодиктанту національної єдності.

За підсумками І етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу імені П.Яцика перемогу здобули учні 4 класу Апілат Єлізавета та Цьомра Максим, 5 класу Темченко Марія, 6 класу Перемей Катерина, учні 7 класу Тубанов Станіслав та Трикоз Анна, учень 8 класу Василенко Роман, учениця 9 класу Зайва Юлія.