Демократичні цінності - в практику роботи

29.11.2019 13:23

Ефект "довгого хвоста" після осінніх тренінгів в м.Львів триває. В Смілянській школі-родині №15 фіналом робочого тижня став тренінг "Модель компетентностей для культури демократії". Емоційний вихор енергії педагогів підняв у повітря "Метелика компетентностей", кожне крильце якого є цінним інформаційним полем для практичного впровадження. Учасники заходу розставили акценти щодо наявних та можливих кроків формування ГК у професійній та особистій сфері через ідентифікацію цінностей, ставлень, навичок, знань та розуміння демократії. Позитивні відгуки зі сторони вчителів отримала методика "Метаплан", що проілюструвала наскрізний підхід до формування компетентностей КДК та особисту роль середовища в цьому процесі. Примітно, що педагоги були одностайні у важливості інтеграції ГК і у освітню діяльність, і в особистісний розвиток кожної людини.