Школа лідерів учнівського самоврядування

 Школа лідерів. Авторська програма навчання лідерів учнівського самоврядування дитячо-юнацької організації "ТЕМП".

 Програма спрямована на реалізацію педагогіки життєтворчості, яка є необхідною основою для формування культурної, гармонійної, відповідальної особистості, підготовленої до взаємодії в соціумі, наділеної комунікативними навичками, почуттям власної гідності.

  Метою Школи лідерів є:

  • сформувати думку колективу про необхідність свідомого вибору лідера;
  • визначити лідерів і їх можливості;
  • надання нових знань і випробування умінь із громадської активності, набуття досвіду та практики роботи в громадських організаціях, а також сприяння самореалізації в існуючих і майбутніх проектах;
  • забезпечити постійний професійний ріст дітей-лідерів та координаторів.

Результати діяльності ШКОЛИ ЛІДЕРІВ:

  • зріс рівень вихованості учнів навчального закладу;
  • підвищилася активність участь у  проектній діяльності;
  • покращилася робота учнівського самоврядування класів та школи;
  • залучено більшу кількість дітей до підготовки та проведенння шкільних та позашкільних заходів, гурткової роботи;
  • зросла компетентність учнів з питань правової освіти, підвищився рівень ділової взаємодії органів учнівського самоврядування з педагогами, батьківським комітетом.
 
 
 
 

Новорічне свято в школі 


Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно... Всі люли в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться.Тож до новорічних свят учні нашого закладу готувалися дуже ретельно: вирізали новорічні витинанки, щоб прикрасити вікна та класні кімнати. В школі були організовані святкові заходи, які принесли новорічне диво в життя всіх учасників.

26 грудня відбулася незабутня новорічна вистава "Дванадцять місяців" для учнів 5 класу, яку підготувала класний керівник 5 класу О.Л. Тринченко. Діти показали відмінну акторську майстерність і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх талантів.

27 грудня для учнів початкових класів проводилася святкова програма, яка складалася з хороводів, конкурсів та інсценізованої новорічної казки, яку підготували професійні актори з БДЮТ. Неповторні новорічні костюми та дитяча зацікавленість перетворили дійство на справжню новорічну пригоду.

28 грудня для старшокласників учнівським самоврядуванням було проведено конкурсно-розважну програму, у якій приймали участь: 7, 8, 9,10 класи. Артистизм учасників зробило дійство справжнім новорічним шоу. Журі, дуже складно було визначити переможців. Та перемогу здобули учні 10 класу за неперевершеність, майстерність, творчість. Протягом свята в залі панував святковий привітний настрій.

ї

Святий Миколай, до нас завітав!

 
Найулюбленішим і найрадіснішим святом для дітвори є свято Миколая. З великим нетерпінням чекають діти 19 грудня. Це свято віри, світла і добра. Що ж Миколай їм принесе: солодощі чи різочку? А це залежить від того, як поводилися діти, чи були вони слухняними, чи бешкетували. Тож святий Миколай завітав до нашого закладу із своїми помічниками - Янголятами. Школярі чекали з нетерпінням приходу Миколая, який здійснює дитячі мрії. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка, намагалися добре вчитися, поважати старших. За це в нагороду діти отримали солодкі подарунки, від яких на обличчях з'явилася щаслива усмішка, дитяча рідість.

 

Учнівська конференція

Згідно плану ШКІЛЬНОЇ РЕСПУБЛІКИ "ТЕМП" 26 вересня в актовій залі відбулася конференція учнівського самоврядування.

Основним завданням конференції було:

1. Підсумки діяльності учнівського самоврядування за минулий рік та обговорення планів щодо роботи на 2017-2018 навчальний рік.

2. Проведення Дня самоврядування.

На конференції були присутні лідери 5-10 класів, голови центрів, заступник директора з виховної роботи Бойко М.Г., педагог-організатор Сидоренко Ю.М. та екс-президент школи Щербина Владислав (випускник 2015 р.) Відкрила коференцію голова учнівського самоврядування Теренник Валерія, яка прозвітувала про роботу учнівського активу, наголосила про плани щодо роботи на навчальний рік та проведення Дня самоврядування.             Педагог-організатор дала оцінку роботі учнівської організації, відмітила найактивніших. Учасники уважно слухали екс-президента школи Щербину Владислава, який  побажав успіхів у проведенні Дня самоврядування, плідної роботи а атмосфері творчості та привітав вчителів з наступаючим професійним святом. Загалом робота конференції пройшла активно.

 

 

Підсумки благодійно-екологічної акції "Макалатуринг"

Як часто за буденними справами ми забуваємо потурбуватися про землю, забуваємо про необхідність захисту довкілля. Але сьогодні, ми можемо зробити свій внесок у збереження лісів.  Тому з 11 по 19 вересняв  в НВК №15 учнівським самоврядуванням була організована та проведена благодійно-екологічна акція  "Макалатуринг". Особливу вдячність хотілося б висловити таким учням, як Темченко М. учениця 3 кл. - 7 кг, Овчаренко Є. 3 кл. - 8 кг, Апілат Є. 2 кл. - 6 кг, Красілюк Д. 4 кл. - 5 кг. Найактивнішими були учні 1 класу та класний керівник Зірник К. М. , які здали - 32 кг та адміністрація закладу - 94 кг.                           

 Всього зібрано макалатури - 193 кг на 386 грн. На зібрані кошти придбали футбольноний м'яч .


 

Шкільна республіка "ТЕМП"

 Т- ТОЛЕРАНТНЕ

Е - ЕРУДОВАНЕ

М - МОЛОДЕ

П - ПОКОЛІННЯ

Формування ініціативної, здатної приймати нестандартні рішення особистості неможливо без широкого залучення учнів до управління шкільними справами через діяльність в органах учнівського самоврядування.

З метою об'єднання зусиль педагогічного та учнівського колективів для корисних і добрих справ, щоб зробити шкільне життя цікавим, змістовним, в нашому закладі створено Шкільну республіку "ТЕМП", яку очолює президент школи.

Девіз:

"МИ ВИРІШУЄМО - МИ ВИКОНУЄМО!"


УЧНІВСЬКИЙ АКТИВ.doc (36352)структура учн самоврядуванння.ppt (67072)

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ - ТЕРЕННИК ВАЛЕРІЯ

ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР ШКОЛИ - КОВРИК ІРИНА

МІНІСТР НАВЧАННЯ І ТВОРЧОСТІ - РАДЧЕНКО ЄВГЕНІЯ

МІНІСТР ДИСЦИПЛІНИ І ПОРЯДКУ - БЕЗМЕЛІЦИНА КАТЕРИНА

МІНІСТР КУЛЬТУРИ І ВІДПОЧИНКУ - ЛАРІНА ЯНА

МІНІСТР СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ - ВЛАСОВ МИКОЛА

МІНІСТР НАРОДОЗНАВЧОЇ ПОЛІТИКИ ТА КРАЄЗНАВСТВА -

МІЩЕНКО АННА

МІНІСТР ПРЕСИ І ІНФОРМАЦІЇ - ЗАЙВА ЮЛІЯ

 

ШКІЛЬНІ ВИБОРИ - 2015

День учнівського самоврядування

 

Вже стало традицією у нашому закладі проводити День самоврядування напередодні Дня вчителя.                                                                              30 вересня 2016 року весь навчальний процес у школі відбувся під чітким контролем нової учнівської адміністрації: Валерія Теренник, учениця            9 класу,(президент школи) - директор школи, Ірина Коврик, учениця 9 класу, (прем'єр-міністр школи) - заступник директора з навчально-виховної роботи, Катерина Безмеліцина, учениця 9 класу ( шкільний міністр дисципліни і порядку) - заступник директора з виховної роботи.                         День самоврядування було розпочато урочистою лінійкою, на якій Теренник Валерія, зачитала наказ та ознайомила всіх присутніх   з планом проведенння Дня самоврядування у закладі.                                                                                                                                                        Любов Володимирівна Бобришова, директор школи побажала новому педагогічному колективу успіхів у роботі.                                                 Спільно з вчителями старшкокланики-вчителі, чітко готувалися до проведення уроків. Робочий день виявився нелегким, але успішним.                       Завершився День самоврядування нарадою, на якій "вчителі" ділилися враженнями, розповідали про важкі і цікаві моменти під час уроків.           Вони ніби справжні педагоги радилися і робили висновки. Ось деякі їхні враження про цей день:

 

"Цей день подарував мені багато позитивних емоцій. Я була вчителем англійської мови у другому, шостому та сьомому класі. Мені було приємно, що наші учні так серйозно віднеслися до уроків, вони вражали мене своїми знаннями. Приємно було, що учні з повагою ставилися до нас "вчителів".

Ірина Коврик, учениця 9 класу

 

"Шановна Тамаро Борисівно! Дякую Вам за те, що дозволили мені відчути себе вчителем історії. Я зрозумів, наскільки це важко, проте, неймовірно задоволений уроком з 9-м класом. Вони старанно перемальовували схеми і вели себе тихо. Чудові діти! Урок з 11-м класом був таким, яким я його й уявляв: нас було дуже мало, і тому я задав цю тему опрацювати домашнім завданням, включаючи етапи опору і причини невдачі. Урок з 6-м класом був жахливим, я дуже стомився з ними. Практичну роботу і домашнє завдання перевірите Ви, вони все записали. За оцінки не питайте -  це ж День вчителя.                                                                                                                                                                                                              Скажу одне - бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає, але дуже приємно. Я вдячний Вам за роботу, яку Ви виконуєте!"

З повагою, Битяк Артем, учень 11 класу

 

"Цього дня проводилися цікаві і незабутні уроки для школярів. Я вперше виконувала обов'язки директора школи. Мене вразило те,що в кожному класі "вчителі" та діти поставилися з відповідальністю та захопленням до уроків. Але й були недоречності з поведінкою на третьому уроці в учнів   7-го класу. Цей клас буде позбалений права брати участь у наступному році в проведенні Дня самоврядування.                                                          Тож для себе, я зробила висновок, що насправді робота вчителя є непростою і вимагає багато зусиль і терпіння".

Президент школи, Теренник Валерія

 

 

 

 

                                            

 

 

 


 

 

 

 

 

 


                                        

Конкурс-огляд "Кращий класний куточок" відбувся!

 

Щорічно у лютому проходить огляд-конкурс "Кращий класний куточок". Під час оцінювання класних куточків враховуються такі основні критерії: креативність оформлення класного куточка;естетичний вигляд;інформаційність; яскравість;творчий підхід. була створена шкільна комісія, до якої увійшли: члени учнівської Ради - Теренник В., Радченко Є., Безмеліцина К., та педагог-організатор                     Сидоренко Ю.М. Слід відзначити роботи всіх класних керівників у підготовці класних куточків, котрі зробили їх дійсно чудовими. За результатами перевірки були відзначені такі класні куточки:

 

 

Подаруй дитині свято

Традиційно напередодні Святого Миколая з ініціативи учнівського самоврядування в навчальному закладі проходила благодійна акція "Подаруй малюку іграшку". Мета акції - подарувати дітям незабутнє свято Миколая, підтримати їхню віру в добро та казку. І нам це вдалося: в ході акції школярі зібрали 45 іграшок та подарували вихованцям дошкільного відділення, а вихованців школи-інтернату №8 привітали зі святом солодощами.

19 грудня до щирих і небайдужих дітей - учнів початкових класів, які проявляють милосердя до ближнього, завітав Святий Миколай з солодкими подарунками. Миколай  привітав школярів зі святом, побажав бути вихованими та наказав, що з янголами будуть спостерігати і на наступний рік знатимуть, що дарувати -  гостинці, чи лозинку?

          

 

 

9 вересня на шкільній лінійці виступила  АГІТБРИГАДА "ЕКСТРІМ"

з профілактичною бесідою "Безпека на дорозі - безпека життя"

 

 

УЧИТЕЛЮ! ВКЛОНЯЄМОСЬ ДОЗЕМНО ПЕРЕД ВЕЛИКИМ ІМЕНЕМ ТВОЇМ!..

   

 

Благодійна акція "Смаколики для воїнів"

У період з 26.09 по 06.10.2016 року в навчальному закладі проводилася благодійна акція "Смаколики для воїнів", приурочена до ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ.

У ході акції були зібрані продукти харчування: 4 л консервації, 30 кг печива, 3 кг цукерок, 46 пиріжків, 4 стіки кави, 28 листів, 11 оберегів, 25 малюнків + 2 плакатів. Зібрані продукти харчування були передані 7 жовтня волонтерам, які займаються доставкою продуктів для військовослужбовців-смілян, що перебувають в зоні АТО.

Підсумки благодійної акції "Подаруй бібліотеці книгу!"

 

Доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!" спрямована на поповнення фонду шкільної бібліотеки. ЇЇ організаторами виступають - активісти учнівського самоврядування. В акції брали участь працівники школи, учні, батьки. Всього зібрано та передано 28 книг до шкільної бібліотеки. Найактивнішими були учні 1,3, 5 класу та вчитель історії та права Нестропа Т.Б.

                                          

                                           

                                          

                                                          

  Шкільний конкурс "Зелений куточок класної кімнати"

10 листопада проводився конкурс-огляд на краще озеленення класних кімнат, який проведений з метою сформованості понять і уявлень про довкілля, усвідомлення себе як невід'ємної частини природи, почуття особистої причетності до збереження природних багатств, сформованості екологічної культури особистості, формування естетичних смаків школярів. З початку навчального року діти та класний керівник оформляли, зелені куточки у своїх класних кімнатах, доглядали за рослинами, збільшували їх кількість.

Журі конкурсу - шкільне міністерство екології та здоров'я, враховуючи естетичний вигляд рослин, їх розташування, догляд за ними, визначили переможців. Найкращими були учнівські колективи: 6 класу (класний керівник - Слободяник О.В.), 8 класу (Дудник А.Я.), 4 класу (Зірник К.М.), 2 класу (Брежата О.М.)                                                                                                                 

     

Благодійний ярмарок "Допоможи ближньому"

Доброта і милосердя - два крила, на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги.

Педагогічний колектив нашого закладу прагне відтворити у молодого покоління бажання жити за девізом: роби добро, допомагай ближньому. З цією метою у школі був проведений благодійний ярмарок "Допоможи ближньому", приурочений до Міжнародного дня інвалідів. Зі словами найщирішої вдячності ми хочемо звернутися до учнів школи, які взяли активну участь у підготовці та проведенні ярмарку. Кожний бажаючий міг придбати:випічку, фрукти, іграшки, книги...

Найбільше коштів зібрали учні 6 класу - 191 грн. (кл./кер. Слободяник О.В.), 3 класу - 190 грн. (кл./кер. Кузьменко С.С.), 9 класу - 173 грн. ( кл./кер. Нестропа Т.Б.), Дякуємо учням 5 класу (124 грн.50 коп.), 8 класу (119 грн.). 4 класу (100 грн.), 11 класу (90 грн.), 7 класу (88 грн.), 2 класу (74 грн.), 1 класу 73 грн. 50 коп.). В ході ярмарка були зібрані кошти - 1 тис. 218 грн. та передані дітям-інвалідам нашого закладу.

Звісно, ми розуміємо, що  ця невеличка часточка того, що можна було зробити для цих дітей, але сподіваємось, що наша допомога не буде марною і стане поштовхом для інших небайдужих людей.

 


                                                   

                                                   

фотогалерея

Фотогалерея порожня