Шкільна газета "Перлинка"

Історія шкільної газети

Школа існує, а значить, існує дух шкільного колетиву. Тож нашій шкільній родині є що розказати: задум створити шкільну газету виник у заступника директопв з виховної роботи Сташенко Н.В. (2001р.)

- Вперше газета "Шкільні факти" побачила світ у 2001 році. Редактором став учень 9 класу, Зірник Богдан. Шкільна газета стала центром шкільного життя, інформатором, аналітиком.

- У 2004 році на засіданні учнівської Ради вирішили змінити назву газети "Шкільні факти" на назву "ПЕРЛИНКА".

Завдання газети:

- розвиток творчих здібностей і обдарувань дітей;

- формування моральної життєтворчої мотивації, активної громадської позиції, навичок поведінки в колективі і суспільстві.

Основний толерантний принцип:

кожен  має право висловлювати свою думку й разом з тим не можна вважати тільки власне міркування правильним. Водночас незгоди з чиєюсь думкою не дає жодних підстав для неповаги до думки інших. Редакція залишає за собою право редагувати авторських матеріалів. Усі надруковані публікації і дизайн є інтелектуальною властивістю газети.

Періодичність виходу  - 1 раз на два місяці

РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ ГАЗЕТИ "ПЕРЛИНКА":

Головний редактор - педагог-організатор, Сидоренко Ю.М.

Журналісти - Зайва Юлія, Дроздова Ольга, Скорик Віталій, Коломієць Анна

Літературний редактор - Завгородня Тетяна

Фотокореспонденти - Пиндик Євген, Бичкова Олена

АДРЕСА РЕДАКЦІЇ:

каб." ЦЕНТР ВИХОВНОЇ РОБОТИ"

НВК "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15"

вул. Кармелюка, 38

м. Сміла Черкаська область, 20703

school1560@yandex.ru

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ:

- З 2011р., 2012 р. шкільна газета нагороджена ДИПЛОМОМ ЛАУРЕАТА НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ ШКІЛЬНИХ ГАЗЕТ (м. Миколаїв);

- З 2013, 2014, 2016 року нагороджена ДИПЛОМОМ ЛАУРЕАТА МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ШКІЛЬНИХ МЕДІА