Волошкове поле -екскурсія на підприємство

09.10.2017 14:49

Осінь подарувала теплий, погожий день. 5 жовтня учні 3-4 класів їздили на екскурсію в м. Черкаси.

Захоплююча  подорож на молочний завод «Волошкове поле» розпочалася. На території підприємства нас чекав екскурсовод , яка провела невеличкий екскурс в історію завода. Всі учні одягнули спеціальний одяг та пройшли у цехи підприємства, де не тільки почули й побачили весь процес виробництва молока, кефіру, йогуртів, сирків, а й поласували смачними молочними продуктами. На прощання отримали маленькі подарунки від завода (прес-форму молочної бутилки)

Не менш цікавою була екскурсія до Черкаського художнього музею. Екскурсовод   розповіла багато цікавого про  твори художнього, декоративно-прикладного мистецтва. Цікаво презентувала виставку витинанок та виробів з соломи. Діти побачили розмаїття стилів, напрямків, технік творчої палітри митців Черкаського краю.

Учні мали змогу прийняти участь у квесті «Пошук синього кота». Це пригодницька гра, перемогу в якій діти змогли отримати завдяки уважності, спритності та чіткій організації в командах. Призи за 1 місце отримала команда Дяченка Богдана, Емоції переповнювали душу кожної дитини, а очі горіли від радості побаченого. Кожен з нетерпінням уже чекає наступної подорожі.