Учнівська конференція

26.09.2017 14:40

Згідно плану ШКІЛЬНОЇ РЕСПУБЛІКИ "ТЕМП" 26 вересня в актовій залі відбулася конференція учнівського самоврядування.

Основним завданням конференції було:

1. Підсумки діяльності учнівського самоврядування за минулий рік та обговорення планів щодо роботи на 2017-2018 навчальний рік.

2. Проведення Дня самоврядування.

На конференції були присутні лідери 5-10 класів, голови центрів, заступник директора з виховної роботи Бойко М.Г., педагог-організатор Сидоренко Ю.М. та екс-президент школи Щербина Владислав (випускник 2015 р.) Відкрила коференцію голова учнівського самоврядування Теренник Валерія, яка прозвітувала про роботу учнівського активу, наголосила про плани щодо роботи на навчальний рік та проведення Дня самоврядування.         Педагог-організатор дала оцінку роботі учнівської організації, відмітила найактивніших. Учасники уважно слухали екс-президента школи Щербину Владислава, який  побажав успіхів у проведенні Дня самоврядування, плідної роботи а атмосфері творчості та привітав вчителів з наступаючим професійним святом. Загалом робота конференції пройшла активно.