Участь у турнірі юних географів - результативна!

14.03.2018 11:47

В останній день зими – 28 лютого, на базі Смілянської школи – інтернату відбувся ІІ міський турнір географів міста Сміли. У ході змагань учні показали уміння критично аналізувати, давати оцінку виступу, а також вміння доводити свою точку зору з приводу тієї чи іншої проблеми. Також це хороша можливість поповнити знання та випробувати свої можливості на практиці. Було цікаво почути думку дітей про розвиток економіки України та глобальні екологічні проблеми, учні називали топ – 10 найбільш відомих відкриттів ХХІ століття. Учні 9 класу Скорик Віталій та Гречка Андрій також мали можливість подискутувати та випробувати свої можливості в ролях «Доповідачів», «Рецензентів» та «Опонентів».  Вітаємо Скорика Віталія з зайнятим ІІ місцем в складі команди «Географи» і бажаємо нових здобутків в інтелектуальних змаганнях.