Свято Букваря в 1 класі

13.05.2017 09:32

– Прощай, прощай Букварику! – лунає зі святково прибраної сцени музичного класу школи, дитячі голоси співають пісню про Букварик! Сьогодні в першому класі свято Букваря! Їхня вчителька Оксана Іванівна Чеп підготувала з першокласниками багато цікавих міні-сценок, у яких школярики запросили на свято Букварик, розповідали йому, як вони вивчили букви, навчилися читати, поважають книги, вивчили дорогу до бібліотеки, змінили свої іграшки на цікаву книгу, відгадували загадки, слухали телеграми – привітання від казкових героїв.

Головними героями на святі були – Букварик (роль виконував Апілат Євгеній, учень  8 класу), Читанка (_Дригайло Єлизавета, учениця 5 класу__), Математика(_Любенко Валерія учениця 5 класу___), Рідна мова  (_Захарченко Єлизавета учениця 5 класу___) та всі букви українського алфавіту (ролі виконували всі першокласники). Учні поводилися на сцені досить впевнено, артистично, чудово розповідали вірші, радісно співали пісні, Єдиними, хто хвилювалися на святі були батьки та бабусі, які прийшли подивитися  на своїх діточок.

В кінці свята кожен першокласник з приємністю отримував Свідоцтво про вивчене по Букварю та звання «Читач». Свідоцтво стало перепусткою до країни знань і різних наук.

В напутньому слові Оксана Іванівна сказала, що найважчий етап першокласники вже пройшли: вони вивчили букви, вони навчилися читати, тобто все, що було досі невідомим, стало для них доступне.

Зі словами вдячності батьки першокласників звернулись до вчителя Оксани Іванівни та музичного керівника Ельвіри Едуардівни за їхню клопітку роботу з їхніми дітками.

Приємні відчуття від свята надовго залишилися в кожному батьківському та дитячому серці.