Родинне свято в день Святого Миколая!

20.12.2016 12:15

За доброю традицією загальношкільні збори в закладі проводяться у форматі родинного свята. Четвертий рік поспіль 19 грудня батьківська громада, учнівський та педагогічний колектив збираються разом для підведення підсумків навчально-виховної роботи за І семестр. Цьогорічний «Новорічний марафон талантів» як завжди став яскравим подарунком для всіх присутніх.

Господиня закладу – директор Любов Бобришова – у вітальному слові відзначила здобутки та перемоги учнів у предметних олімпіадах та конкурсах, досягнення їх наставників. Голова батьківського комітету Темченко Олексій Васильович вручив учням-переможцям грошові премії.

Згодом учні та вихованці закладу запросили шкільну родину до української світлиці. Колорит національних обрядових свят відлунював у виступах учнів 9 класу, які співали українських пісень. З подарунками для найменших учасників – вихованців дошкільного відділення – завітав Святий Миколай з маленькими янголами. Запальним танком порадували учні 3 класу. Фінальним акордом свята стала пісня у виконанні учнів 8-11 класів «З Новим роком!». Висловлюємо щиру подяку педагогу-організатору Сидоренко Юлії Миколаївні за творчий підхід у підготовці родинного свята!