Педагогічна майстерність - в дії!

14.03.2018 11:15

Школа – гармонія серця і розуму

Лютий – один з найхолодніших місяців року, природа завмирає в очікуванні приходу весни. Для вчителів - це період бурхливої творчої діяльності, адже саме лютий в закладі є місячником педагогічної майстерності, який в цьому році мав назву «Школа – гармонія серця і розуму».

«Як вогню бійтеся інтелектуального окостеніння», - писав В.О. Сухомлинський. Тому ці мудрі слова стали епіграфом до кожного заходу, що проводився з учнями та педагогами. Презентацію місячника педагогічної майстерності «Освітній тонус сучасного вчителя» здійснила заступник директора з НВР, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Заслужений вчитель України Криворучко М.В. Було наголошено, що систематичний саморозвиток педагога повинен бути внутрішнім стимулом, а не просто суспільною вимогою.

Кожен тиждень лютого – це окремих тематичний блок навчальних та виховних та суспільно-громадських заходів, форм методичної роботи.

З 5.02.18 по 09.02.2018 року анонсували власні педагогічні знахідки вихователі дошкільного відділення. Для вихованців були проведені цікаві зустрічі з представниками різних професій, організоване родинне свято «Зимові поробки», психологічні консультації та музичний марафон. Для педагогів закладу 7 лютого в дошкільному відділенні був проведений тренінг «Адаптація дитини до дитячого садка», що був спрямований на формування наступності між дошкільною та початковою ланкою школи. Метою заходу було навчити  педагогів зберігати і зміцнювати психічне здоров’я дитини, підвищувати функціональні й адаптаційні можливості дитячого організму, стимулювати сенсорний розвиток дітей. Під час тренінгу кожний з присутніх спробував свої можливості на «Галявині настрою», стабілізував свій емоційний стан під час вправи «Дихаємо правильно», поділився особистою проблемою підчас рольової гри «Розмова з іграшкою», розкрив емоційний потенціал під час вправи «Хоробрі жабенята». Підсумком тренінгу стала вправа «Оселя щасливої дитини».