Новорічне свято в школі

29.12.2017 14:50

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно... Всі люли в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться.Тож до новорічних свят учні нашого закладу готувалися дуже ретельно: вирізали новорічні витинанки, щоб прикрасити вікна та класні кімнати. В школі були організовані святкові заходи, які принесли новорічне диво в життя всіх учасників.

26 грудня відбулася незабутня новорічна вистава "Дванадцять місяців" для учнів 5 класу, яку підготувала класний керівник 5 класу О.Л. Тринченко. Діти показали відмінну акторську майстерність і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх талантів.

27 грудня для учнів початкових класів проводилася святкова програма, яка складалася з хороводів, конкурсів та інсценізованої новорічної казки, яку підготували професійні актори з БДЮТ. Неповторні новорічні костюми та дитяча зацікавленість перетворили дійство на справжню новорічну пригоду.

28 грудня для старшокласників учнівським самоврядуванням було проведено конкурсно-розважну програму, у якій приймали участь: 7, 8, 9,10 класи. Артистизм учасників зробило дійство справжнім новорічним шоу. Журі, дуже складно було визначити переможців. Та перемогу здобули учні 10 класу за неперевершеність, майстерність, творчість. Протягом свята в залі панував святковий привітний настрій.