Нагородження переможців гри "Соняшник - 2017"

22.05.2017 12:19

Шостий рік поспіль Смілянський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» є активним учасником Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». Координатор гри в закладі - вчитель української мови та літератури Діхтяр Віра Петрівна, вона об’єднала навколо себе і вчителів-філологів, і учнів 2 – 11 класу. В 2017 році із 65 учасників гри переможцями Всеукраїнського рівня стали 5 учнів закладу – Коваленко Лілія (5 клас ); Ковтун Станіслав (6 клас); Ковтун Анна (7 клас); Тимченко Станіслав та Дзюбан Максим (8 клас). Переможцями регіонального рівня стали 23 учні 5 – 11 класів, переможцями по початковій школі – 7 учнів. Педагоги закладу отримали дипломи за організацію гри у школі.

Прес-центр НВК №15 м.Сміла Черкаської області