МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

21.09.2017 14:50

21 вересня світ відзначає Міжнародний день Миру. У наш час, коли в нашій країні відбуваються військові дії та лунають постріли, проливається кров, це свято особливе. Увесь світ знає, що Україна прагне миру, добробуту і процвітання без війни. У НВК №15 теж шанують цю дату і приділяють увагу цьому важливому питанню.Члени учнівського самоврядування, вранці зустрічали учнів та вчителів навчально-виховного комплесу вітаннями зі святом та дарували паперових голубів - символ мир, аби привернути увагу молодого покоління до того, наскільи важливим є мир, свобода, добро і повага. Цього дня о 14 годині наш заклад приєднався до  Всеукраїнського флешмобу "Дзвін Миру". Право продзвеніти шкільним "Дзвоником миру" було надано учню 9 класу Скорику Віталію. Вражаючою кінцівкою став виступ дітей під пісню "Ми діти України", який закінчився відпусканням в небо жовто-блакитних кульок, як символ віри Ураїни в мир.