Львівська модель ООН для старшокласників України

18.10.2017 08:55

Львівська модель ООН для старшокласників України

Учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» Теренник Валерія під керівництвом вчителя історії та права Нестропи Т.Б. стала учасницею освітньої симуляційної гри - Львівської моделі ООН, яка проходила з 12 по 15 жовтня. Ця гра передбачає відтворення  діяльності найвпливовішої світової організації й обговорення актуальних міжнародних викликів. Конкурсний відбір учасників проводився на підставі мотиваційних листів. Робочою мовою гри була визначена англійська.

Темою моделі була одна з Глобальних  Цілей Сталого Розвитку – проблема дотримання прав в’язнів в місцях позбавлення волі. Теренник Валерія представляла США. Протягом чотирьох днів було змодельовано діяльність чотирьох комітетів: Ради Безпеки, Ради з прав людини, Економічної та Соціальної Ради та ЮНІСЕФ.

Модель ООН - це чудова нагода для учнів відшліфувати власні ораторські навики, отримати досвід справжніх дебатів, приміряти на себе роль світових лідерів та краще зрозуміти як працює найбільша світова політична організація. Завдяки такому елементу як моделювання та імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, учасники у якості делегатів дізналися про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх можливого вирішення завдяки механізмам ООН. Завершальним акордом гри було ухвалення резолюції Генеральною Асамблеєю. Валерія Теренник мріє пов’язати своє майбутнє з міжнародними відносинами і досвід участі в такому заходу мотивує ученицю до подальших звершень.

Прес-центр НВК №15