Козацький фарватер - 2017

03.10.2017 13:04

30 вересня – 01 жовтня 2017 року (вже шостий рік поспіль) до Дня Захисника Вітчизни, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці базі флотилії КПНЗ міста Черкаси «Клуб юних моряків з флотилією» проводився дводенний зліт дітей та юнацтва – «Козацький фарватер – 2017». Співорганізаторами цього зльоту виступили: Черкаський міський Центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту, Молодіжний клуб «Смілянські джури», Федерація бойового гопаку в м. Черкаси та Національна скаутська організація України «Пласт». Мета зльоту «Козацький фарватер» – це військово-спортивний вишкіл членів дитячо-юнацьких організацій національно-патріотичного спрямування різних підпорядкувань та напрямків, на засадах військово-морської справи. Зліт відбувся за програмою, яка містила в собі: змістовне дозвілля, виховання у учасників поваги до народних звичаїв, традицій та історії Українського козацтва, стимулювання до фізичного і творчого вдосконалення, тобто, практично, все те, що містить в собі програма Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), плюс елементи військово-морського вишколу. За результатами вишколу «Козацький фарватер – 2017» учні  закладу ДЗЮБАН МАКСИМ, АПІЛАТ ЄВГЕНІЙ, ПІЛЯВСЬКА АЛІНА, БОРБЕНЧУК АРТЕМ, КОЛОМІЄЦЬ АННА, ГАЙВАН ІГОР, ГАННОВА АНАСТАСІЯ, ЛУКІЯН ВОЛОДИМИР та  КЛОЧАЙ ОЛЕКСАНДР стали переможцями. ВІТАЄМО!

Прес-центр НВК №15