Корабель Нової Української Школи №15 підкорював міську виставку "Інноваційний пошук освітян Сміли-2018"

11.04.2018 11:29

28 березня відбулася чергова педагогічна виставка доробок педагогів міста Сміла. Наш заклад представив на захід роботи вчителів Дудник Анни Яківни (Вправи для розвитку критичного мислення на уроках української мови та літератури); Криворучко Мар'яни Володимирівни (Нова Українськ Школа: американський досвід - українські перспективи); авторського колективу закладу "Україна - козацька мати"; Чеп Оксани Іванівни (Формування здоровязберігаючих технологій на уроках в початковій школі); Чайки Тетяни Олексіївни (Соціальна інтеграція дітей).

Креативність оформлення та змістовність матеріалів не залишили  байдужими відвідувачів виставки.

Заступник директора з НВР Криворучко Мар'яна