КОЛЬОРОВІ ПРИГОДИ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

14.03.2018 11:28

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

З 12 по 15 лютого в рамках місячника педмайстерності проходив тиждень початкових класів. Різні заходи, що проводилися в межах предметного тижня, давали можливість учням  проявити свою творчість, талант та креативність.

Розпочав роботу Тиждень лінійкою для учнів початкових класів під час якої дітей познайомили з планом роботи на тиждень.

Вівторок проходив під девізом «Хто багато читає, той багато знає!». У конкурсі: «Читач року 2018» в 4 класі за результатами бібліотекаря найактивнішими виявилися читачі Чайка А., Хоменко О. (класний керівник Кузьменко С.С.). Цікаво презентували свої книги учні класу, яким подобається пізнавати секрети всесвіту, дізнаватися про історію наших предків, життя ровесників.4 клас сміливо може сказати «Ми - клас читайлик». Чудово справились із цим завданням і учні 3класу: Лазовська О.,Пухна Д., Темченко М., Овчаренко Є.,Кулинич А.,Теренник Д. (класний керівник Брежата О.М.). Серед учнів 2 класу  звання «Кращий читач класу» отримали: Апілат Є., Цьомра М., Демиденко Ю. та Федань Н. Яскраву виставку улюблених книг зробили учні 1 класу (класний керівник Зірник К.М.).

Святковий День Валентина пройшов під назвою «Від серця до серця». Під час майстер-класу учні 1-4 класів проявили свою фантазію, творчість у виготовленні валентинок, якими прикрасили фойє школи, а також діти мали можливість привітати один одного своїми виробами. Протягом дня мандрували Країною Дружби та в групах створювали правила взаємоповаги, взаємовідносин один до одного.

Кожна людина має якісь уподобання, про щось мріє, прагне до чогось незвичайного, хоче проявити себе в чомусь, cаме тому в четвер пройшла виставка творчих робіт учнів та їх батьків під гаслом «Талановита кожна родина - талановита кожна дитина». Учениця 3 класу Темченко Марія представила свої твори образотворчого мистецтва. Разом з батьками захоплюються вишиванням Артеменко Г. та Пухна Д. (3клас), їхні роботи  також прикрасили виставку. Дідусь Кулинича А. (3клас) допомагає онуку виготовляти різні вироби з дерева. Чудові конструкторські моделі створили родина Олексієнка А. та Стрижибороди Є.(2клас). Виробами декоративно-прикладного мистецтва захоплюється родина Цьомри М.(2клас). Оригамі представила Бондарь М.(2 клас). Хобі учнів 4 класу - створювати клітинкові малюнки, що розвивають уяву.

У середу 15 лютого учні 4 класу (класний керівник Кузьменко С.В.) ознайомилися з традиціями українського народу святкувати Стрітення. А учні 3 класу гостинно пригостили всіх млинцями (кл.кер.Брежата О.М.). Завершальним акордом Тижня початкових класів було визначення найактивніших учнів в кожному класі. Переможців відзначили нагородами, а всіх учнів – солодкими призами.