Героям Небесної сотні

21.02.2017 16:17

20 лютого у навчально-виховному комплексі № 15 вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Було проведено захід-реквієм «Вони загинули, щоб жила Україна», який підготувало шкільне самоврядування.

Майже весь навчальний заклад зібрався в актовій залі, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час XXІ століття. Під музичний супровід гімну Небесної Сотні «Пливе кача» учні запалили свічку та передали по колу з рук в руки, щоб кожен торкнувся пам’ятті цього священного вогню – частинки вічної пам’яті. А світло цієї свічки стало даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради справедливості жертвував собою.Закінчився виховний захід виконанням молитви за Україну.

За ініціативи учнівського самоврядування стартувала акція пам’яті «НЕБЕСНА СОТНЯ – ГЕРОЇ СЬОГОДЕННЯ». Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наша гордість, це наша вдячність за все, що вони зробили для нас...

Вічна пам’ять героям і низький уклін всім матерям і батькам, що виховали мужніх синів і дочок.

Прес-центр НВК №15