Фізика - це захопливо!

11.04.2018 10:49

Одним з пріоритетів Нової Української школи є інтеграція навчання. Сьогодні потрібно інтегрувати предмети для формування цілісної наукової картини світу. З метою опанування інтегрованим підходом до викладання фізики в навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» відбувся семінар-практикум вчителів міста.

Організатори семінару запропонували педагогам створити інтегроване навчальне інформаційно-практичне поле, використавши доступні засоби. Обрана актуальна тема для глибокого занурення, яка наскрізною лінією проходить по всім природничим дисциплінам  ВОДА. Робота вчителів у форматі віртуального фізичного музею води виявилася захопливою та пізнавальною. На чолі з вчителем фізики та математики Слободяник Ольгою Вікторівною («директором музею») вчителі фізики підготували змінні експозиції на тему «Фізика і вода», «Вода і природа», «Водні цікавинки». Дослідницька частина семінару включала виготовлення кольорового вулкану, дослідження капілярних властивостей води, ілюстрації різних сумішей тощо.

Вчителем математики, фізики, інформатики («головним інженером») Тринченко Оленою Леонідівною було влаштовано перегони на «хмаринка», під час яких педагоги у середовищі iLearn виконували тестові завдання під час гри «Виграй мільйон».

Методист управління освіти, молоді та спорту Бровко Г.В. підвела підсумки роботи методичного об’єднання вчителів фізик міста та визначила пріоритети на наступний навчальний рік.