Екскурсія у Верховну Раду

27.01.2017 13:17

Ознайомлення з роботою законодавчого органу державної влади

25 січня в міжнародний  день студента з ініціативи Смілянського управління молоді та спорту та за фінансової підтримки ВО «Черкащани» була організована поїздка молодіжного активу міста Сміли до Києва, з метою ознайомлення з діяльністю законодавчого органу влади в Україні – Верховної Ради. До складу делегації ввійшли Президент нашої школи Валерія Теренник, учениця 9 класу та вчитель правознавства Нестропа Т.Б.

Перед початком екскурсії діти пройшли по Алеї Героїв Небесної сотні, вшанували загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти та запалили лампадку біля фотографії нашого загиблого земляка, колишнього учня школи №11 Юрія Пасхаліна. Протягом 45 хвилин працівниця Секретаріату ВР знайомила членів делегації з історією забудови приміщення ВР та діяльністю законодавчого органу державної влади. Учні мали змогу уявити себе народними обранцями, відвідавши балкон 3-го поверху, звідки проглядається вся сесійна зала, посидіти за столами в кулуарній залі, побувати на брифінгу народних обранців.