День Гідності і Свободи в школі

21.11.2017 17:00

21 листопада 2017 року - день Гідності та Свободи, свято. яке встановлено з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свободи людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору...

Цього дня в нашій школі учнівським самоврядуванням була проведена урочиста лінійка "Україна - країна нескорених!" та підготовлений флеш-моб "За Україну, за її волю!". Проведені заходи допомогли учням зрозуміти, що без любові до Батьківщини, готовності примножувати іі багатства, оберігати честь і славу, а за необхідністю - віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може відчувати себе повноправним її громадянином.