Безпека в наших руках

06.10.2017 12:30

Безпечна поведінка сьогодні – щасливе майбутнє завтра.

06 жовтня в закладі відбулася зустріч представників виробничих підрозділів регіональної  філії «Одеська залізниця» «Шевченківська дистанція електропостачання», «Локомотивне депо їм. Т. Шевченка», «Шевченківська дистанція сигналізації та зв'язку» з учнями 9-10-х класів.

Першочерговим завданням залізничників було провести профілактичну роботу серед учнів щодо попередження травм при користуванні залізничним транспортом. Школярів вразили фактичні дані та фотоматеріали щодо уражень дітей та дорослих внаслідок електротравм, що були отримані внаслідок перебування людини біля високовольтних ліній. Популярні сьогодні селфі в 2017 році стали причиною травм і загибелі більше 10 осіб в Черкаській області.

Учні також ознайомлені зі структурою залізниці, основними залізничними професіями, пільгами, гарантіями запровадженими для працівників та отримали інформацію щодо вступної компанії в вищі навчальні заклади залізничного транспорту.