Батьківські уроки безпеки

05.04.2017 14:24

Станція імені Тараса Шевченка, що у нашому місті, добре відома як потужний залізничний вузол. Але мало хто знає, що серед пасажирських та вантажних потягів на станції є ще один — спеціального призначення. «Курсують» ним лише пожежники. Під час великих пожеж така техніка просто незамінна, адже потяг набагато потужніший за машини.

На весняних канікулах учні 2-3 класів теж побували на екскурсії у  пожежному поїзді. Знайомив з роботою пожежників тато учня 3 класу - Марунич Микола Миколайович, який, незважаючи на складність роботи, працює тут вже протягом 17 років. Школярі дізналися, що поїзд обладнаний потужними мотопомпами, які здатні подавати 1 600 літрів води на хвилину. Діти з цікавістю одягали обладнання пожежника, брали до рук знаряддя їх праці.

Продовженням нашої подорожі була екскурсія до пам’ятника -потяга зі старим вагоном-музеєм, яку люб’язно погодився провести Юрій Миколайович .Він знаходиться на пероні Південного вокзалу, неподалік від центрального входу. Цей історичний вагон встановили у 1976 р. до 100-річчя станції. Тут представлені документальні матеріали, що пов’язані з магістраллю та її керівниками. Не забули працівники музею і про Кобзаря, портрети якого прикрашають музейну залу.

Учні 3-го класу дякують класним керівникам Брежатій О.М., Кузьменко С.С. та Маруничу М.М. за організацію пізнавальної екскурсії.

Прес-центр НВК №15