Дошкільне відділення школи-родини №15

Навчально-виховний комплекс  розташувався в мальовничому куточку міста Сміли. В закладі дуже дружна родина - школа і дошкільне відділення. В дошкільному відділенні «Берізка» працює 4 групи: ясельна, молодша, середня та старша. Велика відповідальність лягає на плечі педагогів, які душею і серцем вболівають за мікроклімат в дитячому садку та за його маленьких мешканців. Вихователі  груп створюють для дітей домашню атмосферу, де малюки граються, вчаться і спілкуються із задоволенням. У дошкільному відділенні створені всі умови для розкриття індивідуальних особливостей дитини, що базується на її характері й темпераменті. Працівники  закладу допомагають дитині в подоланні труднощів, спрямовують її на розвиток себе, як особистості творчої і різнобічної, вкладають максимум енергії й позитивних емоцій, тому що займаються тією справою, в яку щиро вірять.

Ми віримо в просту істину:

Якщо дитина оточена дружелюбністю,

вона  знає, що світ – це чудове місце.